Prisijungti prie CVP IS
Pradžia
Šiuo metu bandoma nauja CVP portalo versija. Pastebėtas klaidas ar komentarus prašome siųsti el. paštu: pagalba@vpt.lt
Tiekėjo profilis
UAB "R. Anusevičiaus projektai" (120985211)
BVPŽ1:
Data2: -

Šis puslapis yra bandomasis ir duomenys gali būti netikslūs, tačiau mes stengiamės užtikrinti jų patikimumą. Jei turite pastabų ar pasiūlymų, rašykite el. paštu: profiliai@vpt.lt

Statistinė informacija sudaryta iš viešųjų pirkimų procedūrų ataskaitų (be mažos vertės pirkimų), pateiktų nuo 2010-01-01

Pirkimų, kuriuose dalyvavo, skaičius 5
Pirkimų, kuriuose laimėjo, skaičius 1
Sutarčių skaičius 1
Bendra sutarčių vertė 33.638,00 Lt

TOP10 Perkančiųjų organizacijų, su kuriomis tiekėjas dažniausiai sudaro sutartis

Rodyti plačiau...
  1. Kėdainių rajono savivaldybės administracija sutarčių kiekis: 1, (33.638,00 Lt)

TOP10 Didžiausios tiekėjo sudarytos sutartys

Rodyti plačiau...
  1. Projekto „Kompleksinė Josvainių miestelio viešosios infrastruktūros plėtra" techninio projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra Kėdainių rajono savivaldybės administracija (33.638,00 Lt), [Skelbimas] [Ataskaita]1 Per nurodytą laikotarpį vykdytų pirkimų BVPŽ kodų sąrašas.

2 Ataskaitos pateikimo Viešųjų pirkimų tarnybai data.

3 Terminai...

Skelbiami pirkimai – tai tokios procedūros, kurios buvo atliktos viešai paskelbus, t.y., sudarius galimybę sudalyvauti visiems suinteresuotiems tiekėjams: atviras konkursas, ribotas konkursas, projekto konkursas, skelbiamos derybos, konkurencinis dialogas, skelbiami supaprastinti pirkimai (konkursai bei derybos).

Neskelbiami pirkimai - tai procedūros, apie kurias skelbimai nėra viešai pasiekiami ir kuriose gali dalyvauti tik pakviesti tiekėjai: neskelbiamos derybos, neskelbiami supaprastinti pirkimai (atliekami perkančiosios organizacijos taisyklėse nustatytais būdais).